Nieuwe Chinese massagesalon aan de Amsterdamsestraatweg in Utrecht, waar al diverse Chinese massagesalons zijn gevestigd.
Er zijn meerdere massagekamers in deze mooie en schone salon, waaronder een grotere voor duomassages (VIP lounge), bovendien kunt u gebruikmaken van douche faciliteiten tegen een kleine vergoeding.
Drie vakbekwame en vriendelijke Chinese masseuses staan voor u klaar om u een onvergetelijke wellnesservaring te bezorgen.
Na een dag hard werken bent u er misschien wel eens aan toe. Wilt u uw schouders en rug eens heerlijk laten masseren? Ook uw voeten, handen en uw hoofd kunnen worden gemasseerd. Dat is echt een fantastische ervaring. Uw vastzittende spieren worden losgemaakt, stijve gewrichten worden losser en de bloedcirculatie wordt bevorderd. Een Chinese massage neemt de stress weg. Daardoor slaapt u beter. Ontdek het zelf!
Na de behandeling voelt u zich weer vol energie.
De stress is weg en de fitheid is terug. U hebt het gevoel de hele wereld aan te kunnen.
Een regelmatige Chinese massage is gezond voor jong en oud, pure ontspanning voor lichaam en geest.
Behandelingen:
Voetreflex of ontspanningsmassage
Pedicurebehandeling (nagels knippen, eelt verwijderen, nagelriembehandeling en een voetmassage
De salon is elke dag geopend van 11.00 tot 23.00 uur, ook in het weekend en met feestdagen.
4 Reacties op “Chinese Massagesalon Yang Yang”
Yang Yang is op last van de burgemeester van Utrecht met onmiddellijke ingang gesloten.
Schone en opgeruimde entree. Nette en ruime kamertjes. Een vriendelijke en goedlachse masseuse, die zich voorstelde als Nina.
Tijdens het uur dat we afgesproken hadden, week ze geen moment van mijn zijde.
Ik had om een stevige massage gevraagd en die heb ik gehad, met extra aandacht voor mijn onderrug, waar ik last van had.
Ik heb nu deze, de Lotusbloem en Shanghai massage bezocht en deze vind ik de beste.
Mimi was de masseuse van dienst die de deur opende, natuurlijk een noord oost Chinese, zoals je er zo veel tegenkomt in de Nederlandse massage salons
Het bekende weglopen om onduidelijke dingen buiten de massagekamer te doen, de ruwe lelijkheid van de masseuse, de vak onbekwaamheid, en de desinteresse maakte dit massagefeest tot een deplorabele mislukking
Een zeer te vermijden salon
Volgende info komt van hun marktplaats advertentie:
Prijslijst:
Voetreflex of ontspanningsmassage30 minuten 25,- euro 60 minuten 35,- euro 90 minuten 55,- euro 2 uur 70,- euro
Pedicurbehandeling:* Nagels knippen, eelt verwijderen, nagelriembehandeling en een voetmassage30 minuten 25,- euro60 minuten 35,- euro90 minuten 55,- euro2 uur 70,- euro
Yang Yang:Amsterdamsestraatweg 723513 AJ UtrechtTel: 06-87 622 065
URL: http://www.yangyangmassage.nl/
Openingstijden:van 11.00 tot 23.00 uur (Elke dag, ook in het weekend en met feestdagen!)