Chinese massage salon in een wat verlopen pandje aan de Rozengracht ter hoogte van de Marnixstraat.
Deze Chinese massage salon was vroeger bekend als onder de naam Mei Massage Salon, die een poosje gesloten is geweest.
Ondanks de ouderdom van het pand is alles wel schoon, massagebehandelingen vinden plaats in een soort keldertje in een wat gehorige omgeving, wat de ontspanning niet ten goede komt.
De Massagetafels zijn wat hard maar wel schoon, ook worden de handdoeken en lakens na een behandeling vervangen, er is een douche aanwezig.
Er werken enkele Chinese masseuses en soms is er ook een Thaise masseuse aanwezig, maar een body to body is hier niet mogelijk, het blijft beperkt tot Chinese massages.
Behandelingen:
Chinese lichaamsmassage
Shiatsu of Thaise massage op afspraak
3 Reacties op “Fit Well Chinese Massage”
Deze salon in dit pand is weinig ouder dan de meeste massage salons. Ziet er verzorgt en schoon uit. De laatste periode een paar keer geweest. De dames Linda en Nana masseren. Masseren goed. Weten de pijnpunten goed te vinden. Kunnen zowel zacht als hard masseren, voelen dit goed aan. Voor mij een aanrader om terug te komen.
Ik kom hier regelmatig en vind het een prettige massage salon.
– kamers op goede temperatuur
– er worden goede massages gegeven (alle even goed)
– weinig geklets, focus op de massage dus
– schone handdoeken en tafel
– warm douchen na afloop
Ze hadden hier een leuke dame werken “shi-shi” genaamd (of een naam die daar op lijkt), maar die lijkt er sinds eind 2015 niet meer te werken. Iemand een idee of suggestie of ze nu ergens anders werkt of is te vinden?